Osmifinále Wimbledonu: Berdych i Kvitová bojují o nejlepší osmičku


Už dnes se zbývající dva čeští tenisté pokusí na Wimbledonu postoupit mezi nejlepší osmičku a bojovat tak ve čtvrtfinále nejslavnějšího tenisového turnaje světa. Tomáš Berych hraje v osmifinále proti Bernardu Tomicovi, Petru Kvitovou čeká těžký duel proti Suarez-Navarrové.

Bernard Tomic - Tomáš Berdych (pondělí 16:35)

Kurzy na utkání: 2.90 - 1.40

TIP UNIBETU: 2

Po nedělní pauze nám začínají osmifinálové duely jak mužské, tak ženské části tenisového Wimbledonu. V každém pavouku máme ještě dva zástupce. V mužské části si účast vybojoval podle očekávání Tomáš Berdych, který porazil ve třetím kole Kevina Andersona 3:1 na sety a v osmifinále se utká proti Australanu Bernandu Tomicovi.

Tomic si ve třetím kole poradil s Gasquetem také 3:1 na sety, největší problémy měl v prvním kole proti Samu Querreymu, kde vyhrál 3:2. Australský tenista je však v žebříčku ATP až na 59. pozici a Tomáš Berdych je jednoznačným favoritem utkání. Na letošním Wimbledonu však zatím nepředvádí takový tenis, jaký by si sám představoval a očekává se vyrovnané utkání. Oba tenisté se spolu utkají teprve podruhé a první zápas v minulém roce vyhrál Tomic 2:1 na sety. I tentokrát si na Berdycha věří, což potvrdil v rozhovoru.

Petra Kvitová - Carla Suarez-Navarrová (pondělí 12:30)

Kurzy na utkání: 1.25 - 3.90

TIP UNIBETU: 2

Velmi těžkou soupeřku má v osmifinále Petra Kvitová. Ta bude o účast mezi nejlepší čtyřkou bojovat se Španělskou Carlou Suarez-Navarrovou. Ve prospěch Petry hrají vzájemné zápasy obou tenistek, proti sobě už se postavily celkem pětkrát a čtyřikrát z toho zvítězila právě Kvitová.

Na Petru je ještě nižší kurz než na Tomáš Berdycha a sázkové kanceláře ji tímto způsobem favorizují zejména z toho důvodu, že se před dvěma lety stala vítězkou celého turnaje. To je však minulost a Petra si nyní bude muset účast ve čtvrtfinále pořádně vybojovat. Problémy měla už ve třetím kole proti Makarovové a kdo ví jak by utkání dopadlo, kdyby nebylo přerušeno. Také tentokrát to bude mít Petra velmi těžké.

Na ostatní sázkové příležitosti na Wimbledon si můžete vsadit zde!