Sázky na French Open: Federer jde za vítězstvím, Hájek chce překvapit


Jan Hájek není v dnešním zápase French Open favoritem, ale při výborném kurzu má slušné šance na vítězství. To Federer jde na jistotu.

Dev Varman - Roger Federer, středa 17:00

Kurzy: 30,00 - 1,01

Vítěz je jasný, toho nemá cenu řešit, mnohem zajímavější jsou však sázky na to, jakým způsobem Roger Federer postup vyválčí. Na granslamu se hraje na tři sety, a pokud věřítě švýcarské legendě, že vyhraje 3:0, pak můžete u Unibetu sázet v kurzu 1,22.

Ještě lepší poměr naši bookmakeři vypsali na to, že Federer v prvním setu ztratí s nejlepším tenistou Indie dva nebo méně gamů. Za vsazenou stovku dostanete v případě úspěchu 240 korun.

Jan Hájek - Sam Querrey, středa 16:00

Kurzy: 2,50 - 1,53

Vyrovnanější podívanou slibuje zápas české čtytřky Jana Hájka s jedničkou USA Samem Querreyem. Náš tenista je sice outsiderem, ale při posledním vzájemném měření sil svého dnešního soka vyprovodil 2:0 na sety.

Američan není v nejlepší formě a z posledních šesti duelů vyhrál jenom dva. Coby dvacátý nejlepší hráč světa sice zůstavají jeho šance vysoké, ale pro Hájka není nic ztraceno. Ve čtyřech posledních turnajích skončil až na třetím soupeři, na French Open je pro něj Querrey teprve druhým. Dostane tradici a Američana porazí?