Tenis Indian Wells: Veselý zkusí zaskočit Murrayho, Karolína Plíšková Číňanku Li NaČeští tenisté se probojovali na americkém kontinentu do 3. kola, kde je však čekají hodně těžcí soupeři. 

Veselý J. X Murray A.   8,70 - 1,07

Po vyřazení Tomáše Berdycha zůstává Jan Veselý jediným českým tenistou na turnaji. Jednadvacetiletý mladík se poprvé v kariéře probojoval do 3. kola turnaje Masters, když si v prvním kole poraradil s Nizozemcem Sijslingem 2:1 a stejným výsledkem zdolal i Španěla Andujara v kole druhém. Dnes ho ale čeká soupeř z nejtěžších - světová šestka Andy Murray. Ten už si v Indian Wells skalp českého tenisty připsal. Ve druhém kole si poradil s Lukašem Rosolem, kterého porazil 2:1. Murray podstoupil v loňském roce operaci zad a od té doby marně hledá svoji dřívější formu. Problémy má i s hráči mimo první světovou desítku, a tak by se tento zápas mohl přehoupnout přes gamovou hranici 19,5 - KURZ: 1,98.

Plíšková K. X Li Na  7,50 - 1,08

Ještě těžší úkol než Veselého čeká Karolínu Plíškovou. Ta se střetne se světovou dvojkou, která a vítězkou letošního Australian open Číňankou Li Na, která má vynikající aktuální formu. Z posledních 10 zápasů prohrála pouze jediný a ztratila v nich jen 3 sety. Karolína Plíšková musela při své cestě do 3. kola porazit i Kláru Zakopalovou, což bylo rozhodně malé překvapení. Na Číňanku, která má letos na tvrdém povrchu velmi slušnou bilanci (14/1) to ale stačit nebude. Doporučujeme KURZ na maximálně 18 gamů v zápase 1,75. 

Celkovou tenisovou nabídku včetně zápasů Petry Kvitové najdete ZDE.