Vsaďte si na první finálový den Davis Cupu


Česká republika se po třech letech znovu ve finále Davisova poháru postaví proti Španělsku. Vsaďte si s Unibetem na první finálový den, ve kterém se odehrají dvě úvodní dvouhry. V sobotu pokračuje finále čtyřhrou a v neděli se hrají zbývající dvouhry. Kdo zvedne nad hlavu salátovou mísu tentokrát?

Podle kurzu na celkového vítěze Davis Cupu je překvapivě mírným favoritem domácí výběr České republiky. Na české borce je v tomto případě vypsán kurz 1,80, zatímco na Španěly 1,98. Je to dáno zejména domácím prostředím, povrch by měl více vyhovovat českým tenistům a navíc nehraje největší ikona španělského tenisu, Rafael Nadal.

Celkový vítěz: ČR - 1,80; Španělsko - 1,98

Radek Štěpánek - David Ferrer 

Vzájemné zápasy: 3-6

Kurzy na utkání: 5,00 - 1,17

První set: 3,60 - 1,27

Český tenista Radek Štěpánek je v úvodním zápase celého finále jasným outsiderem, což dokazují také kurzy na jednotlivé sázkové příležitosti. David Ferrer je pátým tenistou na světě a v posledních týdnech před Davis Cupem navíc předváděl vynikající výkony, které chce potvrdit i v pražské O2 Areně. 

Radek Štěpánek má navíc s Ferrerem velmi nepříznivou bilanci. Naposledy se spolu letos utkali v Madridu, kde vyhrál Ferrer 2:0 na sety. Tentokrát se bude hrát třísetová bitva a nic není předem rozhoduto. Pokud chcete částečně zariskovat, můžete si zkusit vsadit na to, že Štěpánek vyhraje první set s kurzem 3,60. 

Tomáš Berdych - Nicolas Almagro

Vzájemné zápasy: 8-3

Kurzy na utkání: 1,17 - 5,00

První set: 1,27 - 3,60

Úplně opačná situace oproti prvnímu duelu. V utkání mezi Tomášem Berdychem a Nicolasem Almagrem je zase jasným favoritem český tenista, na jehož vítězství je naprosto totožný kurz, jako na vítězství Ferrera nad Štěpánkem. Berdych má nad Almagrem ve vzájemných zápasech převahu 8:3, z toho se pět utkání hrálo v letošní sezóně a čtyřikrát zvítězil právě český tenista.

Poslední vzájemný zápas sehráli oba borci v semifinále turnaje ve Stockholmu, kde Berdych zvítězil hladce 2:0 na sety. Také kurz na to, že Almagro získá první set je totožný s tím, že získá první set Štěpánek, tedy 3,60. Kromě toho si můžete vsadit také na handicapy a nebo na přesný výsledek utkání. Veškerý výpis sázkových příležitostí na Davis Cup naleznete zde.