WTA: V Indian Wells se Češkám daří, Kvitová se utká proti Zakopalové


Na prestižním turnaji WTA v Indian Wells jsou na programu osmifinálové zápasy a v nich se proti sobě postaví dvě české tenistky. Česká jednička Petra Kvitová si jako favoritka zahraje proti Kláře Zakopalové o postup do čtvrtfinále celého turnaje.

WTA INDIAN WELLS:

Petra Kvitová (7.) - Klára Zakopalová (22.) - úterý 18:00

Kurzy na utkání: 1.33 - 2.73

TIP UNIBETU: 1

Další týden je před námi a kromě jiných sportovních událostí vrcholí také tenisové turnaje v Indian Wells. Na turnaji ATP bojuje o body do žebříčku Tomáš Berdych, na turnaji WTA je na programu už osmifinále a v jednom z nich se proti sobě postaví dvě české tenistky. Světová sedmička Petra Kvitová se střetne se světovou dvaadvacítkou Klárou Zakopalovou.

Petra Kvitová vyhrála poslední turnaj v Dubaji, kde ve finále zdolala Italku Serraniovou a ukázala, že se s ní musí v Indian Wells počítat. Na kontě už má tedy sedm vítězných zápasů v řadě a i proti Zakopalové je jasnou favoritkou. Ta však ve třetím kole porazila silnou Slovenku Cibulkovou a věří si také na Kvitovou.

Obě tenistky ztratily na cestě do osmifinále turnaje jediný set a navíc mají téměř shodnou bilanci na tvrdém povrchu. Petra Kvitová vyhrála 11 zápasů a prohrála 4, Klára Zakopalová jich vyhrála 10 a prohrála 5. V letošní sezóně jsou tak obě tenistky na podobné úrovni

Kurz hovoří jasně. Kvitová by měla získat proti své soupeřce vítězství, ale Klára Zakopalová má proti české tenisové jedničce pozitivní bilanci 2:1. Naposledny se obě dvě utkaly v roce 2011 v rámci české extraligy, tehdy vyhrála právě Kvitová a to 2:0. Nutno podotknout, že výhry Kláry Zakopalové nad Petrou jsou ještě z dob, kdy nepatřila Kvitová do elitní padesátky. Obě tenistky jsou ve skvělé formě, náš bookmaker v tomto případě tipuje vítězství Petry Kvitové.

Na ostatní zápasy turnaje v Indian Wells si můžete vsadit zde!