Zápas mistrů ve finále Turnaje mistrů, to bude souboj mezi Nadalem a Djokovičem


Nejočekávanější tenisový zápas na závěru letošní sezóny je tady. Ve finále Turnaje mistrů se proti sobě postaví Rafael Nadal a Novak Djokovič. Souboj těchto dvou tenisových titánů začíná dnes ve 21 hodin.

Novak Djokovič - Rafael Nadal (pondělí 21:00)

Kurzy na utkání: 1.52 - 2.56

TIP UNIBETU: 1

Tenisová bitva roku je tady. Dva tenisoví giganti Novak Djokovič a Rafael Nadal už se proti sobě v historii potkali celkem osmatřicetkrát. Bilance hovoří kladně pro španělského tenistu, který vyhrál dvaadvacetkrát, šestnáctkrát poté zvítězil Djokovič. V dnešním finále Turnaje mistrů je však mírným favoritem sbrský hráč.

Z jakého důvodu? Je to jasné, Novak Djokovič obhajuje titul z Turnaje mistrů a je neporažený v posledních 21 zápasů. Na závěr sezóny tak srbský tenista oplývá neuvěřitelnou formou, kterou chce potvrdit také ve finálovém zápase. 

Rafa Nadal má však obrovskou motivaci. Turnaj mistrů totiž ve své kariéře nikdy nevyhrál a k jeho kvalitní a kompletní sbírce mu tato trofej chybí. To je dost velká motivace pro to, aby Djokoviče pořádně prohnal. Na turnaji navíc španělský tenista předvádí úchvatné výkony a jediný set ztratil s Tomášem Berdychem. Djokovič ztratil vždy jeden set proti Gasquetovi, Del Potrovi i Federerovi.

Celkem setů: více než 2.5 - 2.10; méně než 2.5 - 1.70

První set: 1.65 - 2.16

Semifinálové souboje obou hráčů skončily jednoznačně 2:0. Rafael Nadal si poradil s Rogerem Federerem, Novak Djokovič udolal Stanislase Wawrinku. Je jisté, že sezónu zakončí jako světová jednička Rafael Nadal, podaří se mu to tak potřetí v kariéře, ale pokud by zvítězil ještě na Turnaji mistrů, mohl by hovořit o nejlepší sezóně ve své kariéře.

Nadal byl do dnešního dne pouze jednou ve finále Turnaje mistrů, v roce 2010 prohrál s Rogerem Federerem. Na tomto turnaji se mu proti Švýcarovi tradičně nedaří, ale v semifinálovém zápase zlomil prokletí a ukázal, že v této sezóně je lepším hráčem. Kdo se stane tenisovým mistrem?

Ostatní sázkové příležitosti na tenisové turnaje naleznete ZDE!