Tipy od experta - Liga Mistrů kvalifikace 19.7.


Po delší blogové odmlce se Unibet vrací s novinkou pro své věrné zákazníky a také pro ostatní příznivce kurzového sázení. Nyní se můžete těšit na pravidelné dávky analýz a tipů od experta na kurzové sázení aktuálních sportovních událostí. Nemůžeme začít ničím jiným, než oblíbenou soutěží Ligou Mistrů, která startuje svůj další ročník 2016/2017.

Aktuálně probíhá čtvrtfinále kvalifikace, ve kterém se zaměříme na zápas FK Liepaja vs. Red Bull Salzburg. Proč zrovna tento zápas? 

Je to střet Davida s Goliášem, kdy se kurzy odvíjí od nečekaně vyrovnaného prvního zápasu. V něm uspěl favorit Salzburg pouze suchým výsledek 1:0.

Liepaja je lotyšský vícemistr, který byl založen teprve v roce 2014! A víte kdo je jeho ředitelem? Bývalá legenda lotyšské repre, Maris Verpakovskis, který dal Čechům gól na slavném EURU 2004. Ale to je jen administrativní záležitost, dříve tento klub půsovil jako Liepajas Metallurg a jeho vrcholem v pohárové Evropě je 1. kolo poháru UEFA v roce 2005.

Proti němu však stojí gigant z Red Bullu Salzburg, kterého netřeba představovat.

Aktuální kurzy na zápas jsou následovně 10.5 - 5.5 - 1.28

Za následujících okolností leží velká hodnota na sázce na Salzburg.

Red Bull v prvním zápase dal gól až v 83. minutě, ale vytvořil si celkem 19 střel, oporoti soupeřovým 4 střelám, z kterých ani jedna nešla na branku! Z toho vyplývá, že pokud se v tomto zápas podaří Salzburgu prolomit střelecké štěstí hned na začátku, může z toho být dobrá kanonáda. A nemyslím si, že by měla mít Liepaja sílu na to vůbec dát gól.

Třešničkou na dortu je vzájemný zápas z roku 2011. Zní to jako podobný scénář. Tehdy se tyto týmy střetly v kvalifikaci na Evropskou ligu a také zápas dvojzápas začal zaváháním (remízou 0:0 doma) Salzburgu. V odvetě pak Salzburg soupeře zničil v poměru 4:1. A něco podobného očekávám i tentokrát.

Proto doporučuji následující sázky:

 

Líbí se vám tato analýza nebo s ní naopak nesouhlasíte? Dejte nám vědět a diskutujte se sázkaři na našem Facebooku Unibetu!

Celou kurzovou nabídku na Ligu Mistrů najdete ZDE