Tipy od experta - Liga Mistrů kvalifikace 20.7.


První várka zápasů čtvrtfinále kvalifikace do Ligy Mistrů je za námi a jak jste se na našem blogu mohli inspirovat, opravdu si Red Bull Salzburg pohrál s lotyšským soupeřem a nedovolil mu branku. Dnes nás čeká podobný případ v podobě skotského mistra, Celticu Glasgow.

Celtic pod vedením nového trenéra, Brendana Rodgerse, neúspěšně bojoval na půdě gibraltarského trpaslíka Lincolnu. Prohrál zde 1:0, což bylo poměrně šokem, když Celtic držel v 71% zápasu míč na svých kopačkách, vyslal 13 střel, ale ani jedna se neujala. Lincolnu stačily na gól 4 střely, které trefovaly zařízení.

Očekává se tedy, že Celtic doma Lincoln rozstřílí a v pohodě postoupí dál. Možná ale prohra Rodgerse v prvním pohárovém zápase není náhodou. V Liverpoolu ve své poslední sezóně vypadl z Ligy Mistrů na úkor Basileje a později v Evropské lize na úkor Besiktase, což nebyli nijak lepší soupeři.

Navíc gibraltarský mistr perfektně ovládá defensivní taktiku (co jiného mu zbývá), což dokumentuje i kvalifikace na Evropskou ligu z minulého roku. Tehdy povolil Lincoln mistrovi z Dánska, Midtjyllandu pouze 3 góly. Doma prohrál 0:2 a v Dánskou pouze 0:1.

Tato kombinace informací naznačuje, že si Celtic ostudu neudělá, doma postoupí, ale na výraznou kanonádu to nevypadá. Celtic si dal navíc ještě mezi dvojzápasem přátelák proti Wolfsburgu, který zvládli 2:1, takže se bude těžké koncentrovat na daleko slabší klub.

Proto doporučujeme následující sázky:

 

Bude mít expert opět pravdu? Podělte se o názory v komentářích na Facebooku Unibetu!