Trendy v kurzovém sázení pro rok 2017


Vítejte zpět na palubě exkluzivních informací pro kurzové sázení přímo od pečlivě vybraných expertů Unibetu. I v roce 2017 pro Vás bude vytvářet unikátní články, které u jiných sázkových kanceláří nenajdete. Chceme, aby Váš prožitek ze hry byl maximální, a proto začneme tím, že Vám představíme sporty, které jsou na vzestupu a zvyšuje se také zájem o sázení na ně. Sázky už nejsou o plachtě dvaceti zápasů fotbalu v kamenné pobočce. Díky technologiím si můžete vsadit z pohodlí domova, z mnoha zařízení a také na široký výběr sportů.

Na které sporty se bude v roce 2017 sázet o mnoho více a proč jsou tak oblíbené? Čtěte dále.

ŠIPKY

Z hospodské zábavy se stal oficiálně uznávaný a sledovaný sport. A ze sledovaného sportu se pohopitelně stal cíl sázkařů. Jména jako Garry Anderson, Raymond Van Barneveld či poslední mistr světa Michael Van Gerwen zná každý. Sázky se podávají na celkové vítězství, na umístění v turnaji, na počet vyhraných legů či setů a podobně. Výhodou šipek je, že každý zápas probíhá poměrně rychle. Jedná se tak o rychlou a intenzivní zábavu, narozdíl od devadesáti minut fotbalového zápasu bez branek.

ZIMNÍ SPORTY

Nejen z České republiky se stal národ biatlonistů. Již v minulosti jsme byli zvyklí na úspěchy Kateřiny Neumannové či Lukáše Bauera, ale dnes máme značné zastoupení konkurence schopných sportovců jak v ženském, tak mužském biatlonu. Velmi široká veřejnost začala sledovat mimo biatlonu také ostatní zimní sporty, proto se rapidně zvýšil zájem o sázky na zimní sporty. Gábině Koukalové drží palce opravdu každý. Ale skutečně fandí ti, kteří vsadili na její celkové umístění :-)

ULTIMATE FIGHTING CHAMPIONSHIP

Muhammad Ali již není mezi námi, Michael Tyson nadále uši nekouše a pan Kličko odešel do politiky. Ani box, jako výhradní soubojový sport už tolik neláká. Diváci hledají větší míru zábavy, proto se prosadil v posledním roce sport UFC. A to zejména díky kontroverzním situacím před a po zápasech. Sázky na tyto vysoce sledované zápasy taktéž rostou a není divu, že se sázkové kanceláře budou v roce 2017 daleko více věnovat.

SPOLEČENSKÉ SÁZKY

Vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách USA ovlivnila a ovlivní téměř každého. A ovlivnilo také sázkaře, které v šílené míře vkládali důvěru do Trumpa ve vysokých kurzech. Investice byly více než výhodné. Sázkový trh nyní nabízí obrovské množství společenských sázek od voleb do parlamentů, přes děti Jaromíra Jágra až po udělování Oscarů. V sázení tak můžou najít novou zábavu nebo balík peněz i takoví lidé, kteří o sportu neví ani ťuk.

E-SPORTY

Segmentem, který bude pro rok 2017 stěžejní, není nikdo jiný než E-Sporty. Hry jako Counter Strike, Starcraft či League of Legends otevírají sázkový trh nové generaci sázkařů. Klasické kurzové sázení možná ztratí příznivce fotbalu, hokeje a tenisu. Téměř každý mladý člověk od mala tyto hry zná, vyzná se v nich a profesionální hráči jsou jejich hrdinové. Proto se čím dál více bude trh sázek na e-sporty rozšiřovat společně s rostoucí poptávkou po kurzových příležitostech.

Vsázíte už na tyto sporty? Nebo si myslíte, že se bude více sázet napříkad na florbal? Podělte se o své postřehy v komentářích níže ↓↓↓↓↓ nebo přímo na Facebooku Unibetu!