Ťukec jako hrom. Fotbalisté PSG předvedli proti Rennes parádní gólovou kombinaci [VIDEO]


Tohle se borcům z Paris Saint-Germain opravdu povedlo. Proti Rennese sehráli doslova perfektní kombinaci, na jejímž konci stál gólový Ezequiel Lavezzi. V povedené kombinaci měl samozřejmě velký podíl i Zlatan Ibrahimovič.

Běžela devětadvacátá minuta utkání, když domácí PSG zahrávalo přímý kop na kraji hřiště prakticky před střídačkou hostujícího Rennese.

UNIBET LAOLA - VSAĎ SI NA CHELSEA VS MANCHESTER CITY A ZÍSKEJ ODMĚNU!

Celou akci si vzal na starost Zlatan Ibrahimovič, který ji rozehrál s levým bekem Dignem, poté si narazil míč s argentinským záložníkem Pastorem a z prvního doteku poslal míč na Rabiota, který měl na starost asi nejtěžší úkol.

Francouzský záložník totiž s citem přeloboval obranu Rennes a poslal tak míč přímo na nohu nabíhajícího Pastoreho, který prvním dotekem přihrál zcela volnému Lavezzi. Pro něho už nebyl problém míč precizně umístit za záda brankáře Costila.

Přečtěte si také:

Dřevák roku nalezen. Útočník stál půl kroku před prázdnou brankou a nedal [VIDEO]

VIDEO: Ibrahimović zesměšnil soupeře. Ty jsi kdo? Ukaž mi své jméno

Dámy se mají na pozoru, Cristiano Ronaldo je opět k mání

Fotbalisty PSG může tenhle opravdu hodně povedený moment těšit o to víc, protože šlo o jedinou a tedy vítěznou branku v tomto utkání.

Bohatý klub se aktuálně nachází na druhém místě francouzské Ligue 1. První je Olympique Lyon, který na svého úhlavního rivala má náskok jednoho bodu a navíc má o jeden zápas méně. Už zítra ho však čeká velmi těžké utkání na půdě ambiciózního Monaka.