Unibet rozebírá možné destinace pro Neymara, kde hvězdný útočník skončí?


Neymar patří již ve svých jednadvaceti letech ke hvězdách světového fotbalu. Hráč brazilského Santosu je na radaru hned několika předních evropských velkoklubů a fotbaloví odborníci spekulují, zda se reprezentant Kanárků v létě tohoto roku přestěhuje do Evropy.

Neymar má smlouvu se svým klubem pouze do léta příštího roku, poté, pokud smlouvu neprodlouží, bude moct odejít zadarmo, což Santos jistě nechce. Extravagantní míčový kouzelník však brazilskou ligu evidentně přerostl a po MS 2014, které se koná shodou okolností v Brazílii, jej může zlanařit kde kdo.

Proto se Santos přecejen může odhodlat svůj klenot prodat již teď. Favoritem na zisk multitalentovaného křídelníka je Barcelona s kurzem 2,60.

Avšak bookmakeři neodepisují ani samotný Santos a s kurzem 2,20 předpovídají setrvání hráče i pro příští sezónu.

PSG a Manchester United mají podle Unibetu podobné šance na ulovení mladíka s kurzem 10,00, zatímco Real Madrid a Manchester City již mají šance s kurzem 20,00 horší.

Londýnská Chelsea, ve které hrají Neymarovi spoluhráči z reprezentace Oscar, Luiz či Ramires, je šancemi ohodnocena kurzem 25,00.

Pro opravdové dobrodruhy je vypsán kurz 75,00 na to, že hráč skončí v Sao Paulo, Interu nebo AC Milán. Další brazilský celek Corinthians má podle Unibetu šance na koupi Neymara s kurzem rovných 100,00.

Kompletní přehled na speciální události