V týdnu se hraje Bundesliga, vsaďte si na šlágr Bayern - Wolfsburg


Páté kolo německé Bundesligy je tentokrát vložené do pracovního týdne a fanoušci německého fotbalu se tak mohou těšit na další porci zápasů. V úterý se navíc ve šlágru vedoucí Bayern Mnichov doma postaví proti Wolfsburgu.

Bayern má v posledních dnech náročný program a hraje už třetí zápas za poslední týden. Trenér Jupp Heynckes má však k dispozici vysoce široký kádr a určitě si s náročným programem poradí. Bayern se zatím o první místo dělí s překvapením z Frankfurtu, ale bavorský celek má lepší skóre.

Kromě výborného startu do Bundesligy se Bayern uvedl vítězstvím také v Lize mistrů, kde si doma poradil s Valencií 2:1. Zatím nejpovedenější utkání se povedlo bavorskému celku v lize na domácí půdě proti Stuttgartu, který si z Allianz Arény odvezl výprask 7:0.

Wolfsburg před sezónou vyhlašoval útok na elitní příčky a hlavně útok o evropské poháry, ale zatím se klub nachází až na desáté pozici a trenér Magath kritizuje zejména špatnou hru své záložní řady. Nové posily navíc nehrají tak, jak by si sám velký Felix představoval, Václav Pilař bude chybět ještě dlouho.

V loňské sezóně oba zápasy zvládl lépe mnichovský Bayern, nejprve vyhrál ve druhém kole na půdě Wolfsburgu 1:0 a poté v jarní části sezóny doma vyhrál zaslouženě 2:0. I tentokrát je domácí Bayern jasným favoritem, což ukazují také kurzy sázkové kanceláře Unibet.

UNIBET, kurzy na utkání: 1,20 - 6,25 - 13,00