Video: Pod pokličkou Unibetu #5


Při pondělku je tady další díl seriálu Pod pokličkou Unibetu, tentokrát s pořadovým číslem 5. Fotbalové Mistrovství světa staruje již za pár dní, a proto se budeme věnovat převážně této události.

Až do začátku MS v Brazílii na vás na stránkách Unibetu čekají překvapení, a proto se vyplatí je sledovat každý den. Už dnes si například můžete pětkrát zdarma zatočit na automatu Starbusrt.

Pro příznivce kurzového sázení jsme připravili velmi bohatou nabídku k MS. Vsadit si tak můžete mimo jiné na celkového vítěze - Brazílie (3,85), Argentina (5,50), Německo (7,00). Kromě klasických sázek máte na výběr i z mnoha speciálů.

Na turnaji se představí i dva v současnosti nejlepší hráči světa. Cristiano Ronaldo (13,00) i Lionel Messi (8,00) se mohou stát nejlepšími střelci Mistrovství světa.

Nezapomeňte také na právě probíhající French Open, které pomalu ale jistě spěje ke svému finále. A právě mužského finálového zápasu se týká soutěž, ve které můžete získat mikinu s kapucí a navíc tričko. Napište nám do komentářů počet es, která padnou v mužském finále a výhra může být vaše.