Vsaďte si na FA Cup! Arsenal hostí Swansea


Anglie má v tomto týdnu na programu opakované zápasy FA Cupu a my vám nabízíme zápas mezi Arsenalem a Swansea. První duel skončil 2:2, nyní se již musí rozhodnout. Vyhraje papírový favorit z Londýna nebo celek, který nemá co ztratit a vždy dokáže potrápit kohokoliv?

Arsenal - Swansea City (20:30)

Kurzy na utkání: 1,47 - 4,50 - 6,25

postup: 1,22 - 4,00

Gunners i v letošní sezóně musí zapomenout na ligový triumf, a proto se jejich zájem nyní stáčí na nejprestižnější a nejstarší ligový pohár na světě. Hlad po zisku velké trofeje, první od roku 2005, je v kabině Arséna Wengera velký, avšak soupeř, jak se zdá, má na Kanonýry úspěšný recept.

Je to totiž welšský tým, kdo v obou ligových utkáních v roce 2012 vyhrál. Překvapivě to byly Labutě kdo v minulé sezóně zvítězil v lednové přestřelce 3:2 a nedávno v prosinci vyhrál s klidem 2:0. Poslední vzájemné měření sil skončilo 2:2 právě v této soutěži, když si opakovačku vynutil útočník Danny Graham.

Arsenal v novém roce ještě nevyhrál, zdá se, že střelný prach si vystřílel v demoličním zápase proti Newcastlu, který vypráskal výsledkem 7:3.

Swans v posledních sedmi zápasech neprohráli, přestože narazili na Man United, Chelsea, Everton nebo právě na Arsenal a tuto skvělou bilanci chtějí přetavit v úspěch v FA Cupu. Podaří se jim přichystat zajímavé překvapení nebo zvítězí favorit z Londýna?

Ostatní sázkové příležitosti na zápasy v Anglii najdete zde.