Vsaďte si na finále Spenglerova poháru mezi Kanadou a Davosem


Nevíte co s penězi? Pojďte si vsadit s Unibetem a vyhrajte pořádný balík, sázkám se hranice nekladou. Od začátku týdne se hraje hokejový turnaj s názvem Spengler Cup a na Silvestra nás čeká jeho vyvrcholení, tak neváhejte a vyhrávejte s Unibetem.

Kanada - Davos (pondělí - 12:00)

Kurzy na utkání: 4,55 - 5,00 - 1,50

Už podruhé se proti sobě letos ve Spenglerově poháru postaví celky Kanady a Davosu. Jasným favoritem finálového klání je celek Kanady, který má letos opravdu nabitou soupisku a celým turnajem prochází jako nůž máslem. Důkazem toho je také semifinálové utkání proti Fribourgu, které Kanada vyhrála jednoznačně 5:1.

To Davos se nadřel na finále mnohem více. V nedělním večerním utkání sehrál těžkou partii proti Vítkovicím a díky gólu z poslední minuty utkání zvítězil 5:4, díky čemuž si může zahrát pondělní finále. Velikou nepříjemností však pro švýcarský celek je, že bude mít málo času na regeneraci.

Vše tedy hraje do karet Kanadě, která má navíc s Davosem poslední vzájemné zápasy naprosto jednoznačně ve svůj prospěch. Ve skupinovém zápase letošního ročníku Spenglerova poháru si připsala jasné vítězství 5:0, před rokem zvítězila nad Davosem 8:1 a ještě rok předtím 4:0. To jsou všechno jasné výsledky, díky kterým je i tentokrát Kanada jasným favoritem na zisk Spenglerova poháru. Tak neváhejte a vsaďte si s Unibetem na silvestrovské utkání.

Ostatní sázkové příležitosti na finále Spenglerova poháru naleznete zde!

Tip Unibetu: 1 (vítězství Kanady)