Vsaďte si na kvalifikační zápas mezi Anglií a Ukrajinou


Anglie v prvním pátečním kvalifikačním duelu zvítězila na půdě Moldavska vysoko 5:0 a umlčela tak před začátkem kvalifikace všechny své kritiky. V úterním duelu proti Ukrajině by měla na trávník vyběhnout totožná sestava ze zápasu s Moldavskem. Ukrajinu čeká kvalifikační premiéra.

Osa anglické reprezentace zůstala i po příchodu trenéra Roye Hodgsona stejná. V obraně to stojí na Johnu Terrym, v záloze působí Frank Lampard se Stevenem Gerrardem a hlavní útočnou hvězdou bude Wayne Rooney. Mnoho předchozích trenérů však tuto vozbu nedokázalo zkrotit a vyvolat v nich povedenou souhru, nyní je na řadě Hodgson, který prvním zápasem naznačil, že jde správnou cestou.

Dá se předpokládat, že hráči z kvalifikace absolvují také případné mistrovství světa. Odborníci stále kritizují anglický výběr a poukazují, že na závěrečných turnajích hvězdný tým pokaždé vyhoří. Nabádali tak nepřímo na Hodgsona, aby postavil tým jinak než jeho předchůdci. Hodgson však příliš změn neudělal a začal výborně, vítězství nad Moldavskem ukázalo, že Anglie je na začátku kvalifikačního cyklu velmi silná. 

Druhý duel kvalifikace však bude pro domácí o poznání těžší. Anglie je sice favoritem a na její vítězství je vypsán kurz 1,35, ale Ukrajina na EURU předvedla, že dokáže hrát vyrovnaně s každým evropským týmem a rozhodně nejede do Anglie na dovolenou. Na remízu je kurz 4,50, na výhru Ukrajiny potom rovných 9.

Oba týmy se proti sobě utkaly také na nedávno skončeném EURU a ve vyrovnaném zápasu nakonec dopadla lépe Anglie, která zvítězila 1:0 díky brance Wayna Rooneyho. Ten pochopitelně tentokrát do zápasu nenastoupí, protože laboruje se zraněným stehnem. Tentokrát bude Ukrajina bez Andreje Ševčenka a góly tak musí dávat zejména útočná dvojice Marko Devych a Roman Zozulya. Na to, že vstřelí gól je vypsán kurz 15, respektive 16. Největším střeleckým favoritem zápasu je Jermain Defoe s kurzem 5, za ním je Lamprad (6,75) a pak Tom Cleverley (10,50).

Tip Unibetu:

Anglie - Ukrajina 1:0

Bonus:

Na utkání se vyplatí zkusit si vsadit, že padne méně než 2,5 gólu. Ukrajina bude v obraně rozhodně lepší než Moldavsko a Hodgson postrádá v útoku svého klíčového muže. Na tuto sázku si můžete vsadit s kurzem 1,85.