Vsaďte si na šlágr italského poháru! Juventus vyzve AC Milán


Italský pohár má na středečním programu velkou čtvrtfinálovou lahůdku. Juventus doma hostí AC Milán. Rossoneri chtějí svému rivalovi vrátit loňské vyřazení z této soutěže, a tak se můžeme těšit na nesmlouvavý souboj italských velikánů.

Juventus - AC Milán (20:45)

Kurzy na utkání: 1,72 - 3,50 - 4,65

Oba kluby zažívají rozdílnou sezónu. Zatímco milánští vstoupili do ligy hrůzostrašně a stále nenalezli ten správný rytmus, Stará Dáma, i přes ligovou porážku proti Sampdorii, stále dominuje v Serii A, kdežto hráči ze San Sira se momentálně vyskytují až na sedmé příčce. Pro ně je domácí pohár jednou z mála možností, jak se dostat do pohárové Evropy.

Bianconeri nedávno přivítali kouče Conteho zpět na lavičce poté, co si odpykal dlouhý disciplinární trest.

Za AC může opět nastoupit stoper Mexes, který se definitivně oklepal ze zranění a pravděpodobně vytvoří obrannou dvojici s Acerbim. Na druhé straně dostane v bráně příležitost Storari, který obvykle zaujímá brankářský post v domácích pohárových duelech. Stoper Chiellini není k dispozici kvůli zranění, stejně tak záložník Marchisio.

Oba celky vyhrály čtyři z posledních pěti zápasů. Vzájemná bilance hovoří pro Juve. V roce 2012 se oba rivalové setkali šestkrát. Tři zápasy skončily vítězstvím Staré Dámy, jednou vyhrálo AC.

Pokud půjdeme ještě hlouběji, zjistíme, že z posledních deseti vzájemných střetnutí brali hráči Juventusu výhru hned pětkrát, zatímco červenočerní slavili třikrát.

V relativně vyrovnané partii tedy zřejmě rozhodne domácí prostředí a aktuální forma.

Ostatní sázkové příležitosti na italskou ligu nebo pohár naleznete zde!