Vsaďte si na šlágr Ligue 1 PSG-Lyon


Nedělní program francouzské ligy nabídne bonbónek, který tipérům rozhodně nesmí chybět na sázkovém lístku. Třetí PSG doma přivítá vedoucí Lyon. Svěřenci trenéra Ancelottiho procházejí krizí, která již sice nemá takové rozměry jako před nedávnem, avšak teprve dnes se ukáže, jak na tom bohatý klub opravdu je.

Proti bude Remi Garde a jeho tým, který si bude chtít stůj co stůj upevnit pozici lídra.

PSG bude hrát se všemi hvězdami kromě zraněného stopera Alexe. Ancelottiho tým v posledních dvou zápasech vyhrál shodně 4:0, tak je možné, že dá šanci stejné sestavě jako v předcházejícím zápase. Tým z hlavního města tak nastoupí s obávaným Zlatanem Ibrahimovičem, který je v posledních týdnech a měsících ve výborné formě.

Lyon má větší starosti. Yoann Gourcuff, Jimmy Briand, Alexandre Lacazette a Clement Grenier tvoří čtyřlístek smutných, kteří do zápasu určitě nenastoupí. Navíc trest si odpykává obránce Dabo a jeho kolega z defenzivních řad Reveillere laboruje se zraněním a jeho start je nejistý.

PSG na svého soupeře umí. V posledních 10 střetnutích zvítězili Pařížané hned čtyřikrát, zatímco Lyon pouze dvakrát. Zápasy v tomto roce skončily remízou 4:4 v lize (25.2.2012) a o měsíc později vyhrál v ligovém poháru Lyon 3:1.

Neděle, 16.12, 21:00

PSG - Lyon 1,60 x 3,85 x 5,25

Zlatan Ibrahimovič dá gól: Ano 1,65 x Ne 2,10