Vsaďte si na šlágr ve Valencii


22.00 Valencia CF - Sevilla FC 2,00 - 3,35- 3,75

Ve Valencii se odehraje zápas dvou mužstev, která před sezonou očekávala lepší umístění, než je tomu doposud. Valencia je na osmém místě, Sevilla je na tom ještě hůře. S dvaadvaceti body se pohybuje v druhé polovině tabulky. Oba týmy mají pasivní skóre a na to opravdu nejsou zvyklé.

Zatím se nepotvrzuje, že by odchod Emeryho po minulé sezoně měl prospět. Mužstvo je bezesporu kvalitní, ale v aktuálním ligovém ročníku nedokázalo vytvořit delší serii výher. Vždyť nejdelší šňůru drží nyní, vyhrála nad Getafe a v Granadě. Toť vše. Pokud Sevillu porazí, prodlouží ji alespoň na tři vítězství v řadě.

Sevilla je na tom bodově hůře, přitom úvod ligy se jí vydařil. Z pěti zápasů získala slušných jedenáct bodů. Jenže pak forma hráčů slábla a vše vyvrcholilo na konci roku. Z posledních pěti zápasů v roce získali fotbalisté Seville jediný bod, to když remizovali na půdě Espanyolu. Nepříjemnou sérii ukončili v minulém kole vítězstvím nad Osasunou.

Vzájemné zápasy z loňského roku ukazují, že se mnohem lépe dařilo Seville. Ta oba dva zápasy vyhrála jednobrankovým rozdílem. Fotbalisté Valencie tak mají co oplácet, hrají doma a přece jen jsou na tom letos výkonnostně lépe. Odplata se jim nejspíš podaří.