Vsaďte si na španělské derby mezi Barcelonou a Espanyolem!


18. kolo španělské La Ligy nabídne katalánské derby. Proti sobě totiž nastoupí hráči Barcelony a Espanyolu. Blaugranas si jistě vyšlápnou na další tři body, aby si upevnili již tak luxusní náskok na ostatní pronásledovatele. Bude Espanyol další přejetým protivníkem nebo najde nějakou tajnou zbraň proti Messimu a spol.?

Barcelona - Espanyol (19:00)

Kurzy na utkání: 1,08 - 9,00 - 21,00

Velký návrat se chystá na straně katalánského velkoklubu. Kouč Tito Vilanova se po úspěšné operaci nádoru vrací do sportovního života a konečně bude moct své svěřence sledovat z lavičky. Blaugrans nemají žádné starosti s marodkou, dokonce se vrací trio dřívější absentérů. Fabregas, Song i Adriano již podstoupili plný trénink a pro nedělní zápas budou k dispozici.

Na straně Espanyolu hlásí problémy brankář Alvarez, jehož start je zatím nejistý a kouč Aguirre tak má na starosti zaděláno.

Přestože se Espanyol potácí v sestupových vodách, pod novým koučem se týmu zatím daří - od té doby co Aguirre převzal kormidlo, tým dosud neprohrál.

Ovšem Barcelona vyhrála posledních deset zápasů z jedenácti, v lize i v Lize mistrů útočí na příčku nejvyšší a nezdá se, že by se pro ni našel rovný soupeř.

V posledních deseti vzájemných duelech se Barcelona radovala šestkrát a třikrát uhrála remízu. Je tedy jasné, že i tento zápas má jasného favorita, a to celek z Camp Nou.

Ostatní sázkové příležitosti na španělskou ligu naleznete zde!