Vsaďte si na středeční Premier League


Program nejvyšší anglické ligy je nesmírně nabitý. Hrálo se hned na nový rok a bude se hrát i dnes. Pojďte si vybrat jeden ze zajímavých tipů a vsaďte si na některé z večerních utkání.

Chelsea – QPR

Londýnská Chelsea jede na vítězné vlně. Ve středu může oslavit již páté ligové vítězství v řadě, které by navíc znamenalo posun na třetí příčku. Soupeř je navíc velmi přívětiví. QPR jsou v této sezoně nejtragičtějším týmem, když dokázali vyhrát jediný zápas.

Tým Petra Čecha má navíc na domácí půdě nejlepší obranu v celé lize. V posledních třech zápasech nebyla ani jedinkrát pokořena. Naopak QPR nastříleli na hříštích soupeřů jen žalostných osm branek z 10 utkání.

Gól vstřelený hostujícím týmem

Ne: 1,75

Newcastle - Everton

Posledních pět zápasů jediné vítězství a 16 obdržených branek. Newcastle je momentálně na dně a od sestupových příček se nachází jen na rozdíl dvou bodů.

Everton má naopak poměrně dobrou formu, sérii výher dokázala překazit až velmi silná Chelsea, což znamená šesté místo v tabulce Premier League.

Ať dopadne zápas jakkoliv, oba celky dokázaly v každém z posledních pěti zápasů vstřelit alespoň jednu branku. Nejinak tomu bude v dnešním večerním vzájemném měření sil.

Gól obou týmů

Ano: 1,60