Vsaďte si na vybrané zápasy sobotní Premier League


Chystáte se v sobotu sledovat anglickou Premier League? Tak si zpříjemněte zážitek sázkou na některé ze zajímavých utkání nejsledovanější fotbalové ligy.  

Manchester United - West Brom

Manchester United v letošní sezoně? To je vítečná forma a ofenzivní fotbal se spoustou branek. „Red Devils“ nastříleli letos jasně nejvíce gólů ze všech týmů Premier League(48). Na domácí půdě navíc prohráli jen jediné utkání z devíti. V dnešním duelu s West Brom tak opět čekáme ofenzivní fotbal se spoustou branek.

Celkový počet gólů 2,5

Tip - Nad: 1,45

Norwich – Manchester City

Mancini porazit Norwich jednoduše musí. Po prohře v derby měl dostat od vedení tří zápasové ultimátum. Dvakrát za sebou sice vyhrál, naposledy však klopýtnul se Sunderlandem a tak si nemůže dovolit ztratit další body v boji o titul s až jedenáctým týmem tabulky.

1: 6,20 – X: 4,00 – 2: 1,53

Tip - 2

Arsenal – Newcastle

Forma londýnského klubu je momentálně na cestě vzhůru. Poslední tři zápasy přinesly vždy plný počet bodů. Newcastle naopak z posledních tří zápasů vyhrál jen jedinkrát a v tabulce je až na patnáctém místě. Nicméně proti United sehrály „Straky“ vítečný zápas a o body přišly až v posledních vteřinách. Poslední tip tak bude trochu risk, ale věříme v remízu.

1: 1,36 – X: 4,75 – 2: 8,80

Tip - X