Využijí Rangers první matchball?


Rangers dělí jediný krůček od postupu do finále, ve kterém se mouhou pokusit vybojovat vysněný Stanley Cup. Ten naposledy zvedli nad hlavu v roce 1994 a chtějí tak ukončit dvacetileté čekání. V sérii vedou 3:1, ale noční zápas se bude hrát v Kanadě a Montreal ještě zbraně rozhodně nesložil. 

Kanadský celek však v průběhu série zastihla pohroma v podobě zranění brankářské jedničky Coreyho Price. Branku Canadiens tak hájí Dustin Tokarski, který má v NHL odchytáno pouze 10 zápasů. Hráči Montrealu mu chtějí co nejvíce pomoci, a proto se soustředí hlavně na obranu a do útoku se budou pouštět až s přibývajícím časem. Nabízí se tedy lákavý kurz na to, že v prvních 10 minutách utkání nepadne branka - 1,70.

Jezdci se naopak mohou spolehnout na velezkušeného Henrika Lundqvista, jež podává kvalitní výkony a drží si stabilní výkonost. V 18 utkání play off si drží procentuální úspěšnost nad číslem 93. Kdo bude však hostům chybět je Derek Stepan. Ten utrpěl zlomeninu čelisti a není jisté jestli nastoupí. Jeho kolegové z útočných řad ho však dokáží zastoupit. Minulou bitvu rozhodl v prodloužení Martin St Louis, který s 13 kanadskými body vévodí bodování Rangers (kurz na jeho branku - 3,00) a ostrými pálí i Brad Richards - 4,00.

Vypadnutí svého týmu rozhodně nebude chtít připustit bojovník a nejproduktivnější muž Montrealu obránce P.K. Subban. Ten tráví na ledě většinu času nejen v přesilovkách a jeho střela patří mezi nejtvrdší. Vsaďte ho v krásném kurzu - 4,20.