Zastaví vůbec někdo Šarapovou? V Miami se o to pokusí Jankovičová


V americkém Miami se odehrává prestižní turnaj jak série ATP, tak WTA. Ideální příležitost na sázení. O finále bude bojovat Maria Šarapová a o semifinále Andy Murray.

18:05 Maria Šarapová - Jelena Jankovičová 1,11 - 6,50

Pohledná Ruska hraje ve fantastické formě, neprohrála deset utkání v řadě a neprohrála také posledních dvacet setů. Nyní stojí v semifinále turnaje v Miami proti Jeleně Jankovičové, která bývala světovou jedničkou. Ty časy jsou však už pryč. Srbka se do semifinále prokousala přes Italku Vinciovou až po třech setech (6-4 6-7 6-3).

Nadřela se však i Šarapová, která sice vyhrála proti Erraniové 2:0 na sety, ale oba sety byly vyrovnané (dvakrát 7:5) a utkání trvalo 2 hodiny a 29 minut. Ruská tenistka už zvítězila na turnaji v Indian Wells a brousí si zuby i na titul v Miami. Šarapovová si utkání zřejmě pohlídá a nedá Jankovičové příliš šancí, vsaďte si na Rusku s handicapem, set opět neztratí.

20:05 Marin Čilič - Andy Murray 5,50 - 1,15

Chorvat Marin Čilič je hráčem, který umí potrápit hvězdy světového tenisu. Proti Andy Murraymu má hrozivou bilanci 1 - 7. To však neznamená, že by utkání nemělo být vyrovnané. Střetne se nasazená devítka s nasazenou dvojkou.

Andy Murray zatím nenarazil na těžšího soupeře a turnajem prochází hladce. Čilič však porazil ve dvou setech kvalitního Wilfrieda Tsongu. Zkuste zariskovat a vsadit si na to, že utkání bude vyrovnané, sázka na více než 20,5 her vypadá zajímavě.

Další sázkové příležitosti naleznete zde.